با توجه به گذشت زمان و آسان‌تر شدن زندگی، لوازم و تجهیزات مورداستفاده نیز بسیار راحت‌تر از گذشته شده است. با ساخت پکیج‌ها دیگر نیاز به موتورخانه‌های بزرگ و پرخرج و مخارج نیست.یک وسیله‌ی کوچک، کارآمد و بسیار مقرون‌به‌صرفه در اختیار همگان قرارگرفته است. گروه کارخانه‌ها لورچ در تسهیل این امر بسیار کارآمد عمل کرده و یکی از بهترین محصولات این کارخانه در رده‌ی سیستم‌های گرمایشی، پکیج لورچ می‌باشد. پکیج لورچ نامی آشنا برای همگان دارد. پکیج‌های لورچ بسیار کارآمد، بهینه و مقرون‌به‌صرفه، کم جا و سایر قابلیت‌هایی آن را از سایر رقبا متمایز می‌کند. تعمیر پکیج لورچ از دیگر خدمات مرکز تعمیرات تهران سرویس می باشد.

پکیج‌های تولیدشده توسط کارخانه جات لورچ در مدل‌های آدنا، آریا، آرتمن، هرما و با توان‌های ۳۶۰۰۰، ۲۸۰۰۰ و درنهایت ۲۴۰۰۰ به بازار عرضه‌شده‌اند. کلیه مدل‌های پکیج لورچ مجهز به سیستم غیب یابی الکترونیک، سیستم احتراق، سیستم ایمنی تخلیه گاز می‌باشند.

با توجه به ایمنی بالای پکیج‌های لورچ اما گاهی براثر کارکرد طولانی‌مدت و عدم سرویس به‌موقع مشکلاتی در پکیج ایجادشده و نیازمند تعمیر می‌باشد. تعمیر پکیج‌های لورچ می‌بایست توسط تکنسین‌های مجرب و متخصص انجام شود و این مورد جزو بهترین خدمات ایرانیان سرویس می‌باشد که در طول مدت سال‌ها به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

درصورتی‌که تعمیر پکیج لورچ به افراد نا آشنا و غیرمتخصص سپرده شود باعث بروز اختلالاتی در پکیج شده که هزینه مجدد تعمیر آن بسیار بیشتر هزینه تعمیر بار اول خواهد بود.

ایرانیان سرویس، با تکیه‌بر سال‌ها تجربه، نیروی تکنسین ماهر و متخصص، بهترین گزینه شما برای تعمیر پکیج لورچ می‌باشد، تکنسین‌های ایرانیان سرویس، با تسلط بر سیستم کارکردی انواع پکیج‌های لورچ، هنگام تعمیر پکیج لورچ این اطمینان را به مشتریان خود می‌دهند که کار را به کاردان سپرده‌اند!